שיעורי קינבאקו

קינבאקו-סמנאווה נותן שיעורי שיבארי וקינבאקו (קינבקו) אישיים כך שכל תלמיד מקבל מענה לצרכיו הייחודיים. חומרי הלימוד מגוונים כאשר מושם דגש על תקשורת בלתי מילולית בין הקושר לנקשרת כמקובל ביפן, מרכיבי הקינבאקו מתחברים יחדיו לשלם הגדול מסך חלקיו ליצירת חיבור רגשי. קינבאקו-סמנאווה מלמד מלמד כיצד להפוך שיבארי (Shibari,縛り) לקינבאקו (קינבקו) (Kinbaku, 緊縛), גם בעבודת קרקע (newaza, 寝技) וגם בסספנשן (tsuri,吊り). 

לסדנאות וכיתות אמן הקליקו כאן
לסילבוס לגבי סדנאות וכיתות אמן הקליקו כאן

 • מחירים

  350 ש”ח לשעה, יש להגיע לשיעור עם נקשרת.
  מינימום שעתיים, מומלץ מאוד לקחת שלוש שעות רצופות

  למה שיעורים אישיים

  הדרכות קבוצתיות מתאימות יותר למתחילים שמבקשים להתנסות ולהכיר מבנים בסיסיים ולקבל מושג כללי. בהדרכות קבוצתיות אנו נוגעים באלמנטים השונים אך אין לנו זמן להעמיק בהם. רק בשיעורים אישיים ניתן להתייחס באופן ספציפי אל התלמיד – הן ברמה הטכנית והן ברמת הקינבאקו (קינבקו) , ולהגיע לעומקים הנדרשים לצורך קינבאקו (קינבקו) משמעותי.

  הבסיס

  בשיעורים אישיים אנחנו בונים שוב את כל הבסיס מחדש, למשל הרבה מאוד טעויות שבסדנא הקבוצתית לא יכולנו להדגיש חשיבותם לאור מגבלות של זמן ורמה ממוצעת של תלמידים. שליטה בבסיס חיונית על מנת לאפשר קינבאקו (קינבקו) זורם ולבטיחות הנקשרת. לא ניתן לעבור לקשירות מתקדמות יותר לפני שהושגה שליטה מלאה שכן זה יסכן את הנקשרת.

  Newaza

  בהתאם לצרכי התלמיד: ערעור היציבה, תרגילי תקשורת, מקרמה, תזמון, מיקום, מתחים, חתימה אישית, איך לא לקשור, אפקט מקסימלי, קשירות הכרות, חליל הידיים (shakuhachi 尺八縛り) ושילובו ב newaza, אלתורים של הישי (菱) ומשמעותם בתרבות היפנית ובקינבאקו (קינבקו) Hojo hishi (捕縄菱), Yoko-hishi, Fotomomo:  Yukimura & Osada, Macrame TK, Nijubishi, כמה גרסאות של Hojo, קשירות אצבעות ועוד ועוד.

  Tsuri

  נלמד את כל השינויים באוויר המתאימים לכל סוג של סספנשן (suspensions and suspension progressions): מתי לתלות, לאיזה מטרות, איך, איזה איכויות על סספנשן להכיל, מתי לא לתלות, כמה מהר לרדת ומתי, כיצד להתמודד עם בעיות באוויר (ידיים רדומות, שינוי תחושה, מגבלות מוטוריות) וכדומה.

  נלמד איזה סוג TK לבנות לכל סוג של סספנשן ומדוע, בעצם התלמיד ממציא בעצמו כל פעם TK חדשה לצרכים ספציפיים. לכן נלמד את העקרונות לפיהם בונים TK המותאמת לסספנשן ולשינויים הרלוונטיים באוויר כך שהסספנשן הופך לבטיחותי יותר, נוח יותר לנקשרת, כאשר השינויים באוויר מותאמים לסוג הסספנשן.

  סוגי ה suspension progressions שנלמד בשיעורים פרטיים הם למשל: Aomuke zuri, Sakasa tsuri, Yoko zuri, Hashirazuri  柱吊り, Teppo, Ebi zuri, Fotomomo-tsuri, Gyaku Ebi Tsuri, ועוד, לרבות ה progressions הרלוונטיים לכל סוג של סספנשן.

  לתיאום שיעורים פרטיים
  לסדנאות וכיתות אמן הקליקו כאן
  לסילבוס לגבי סדנאות וכיתות אמן הקליקו כאן