מפגשי קינבאקו

הרשמה למפגש הקרוב

מפגשי הקינבאקו מיועדים לקושרים ונקשרים המעוניינים במרחב בטוח ומכיל לפעילותם. המפגשים אינם הדרכה, סדנה או שיעור. אלו מפגשים חברתיים להנאת המשתתפים. בתחילת כל מפגש אנחנו מתכנסים יחדיו ואחד המשתתפים מציג דבר מה מעשייתו, לאחר מכן חופשיים המשתתפים לעשות כרצונם. החללים השונים משופעים בווים בתקרת הבטון כך שתוכלו לחבר טבעות סספנשן, המעוניינים בכך יוכלו לבקש מאתנו אישידקי. כל המשתתפים מצהירים כי קראו עמוד זה, את תקנון המפגש, על בטיחות בקינבאקו, את הסכם ההשתתפות עליו יחתום כל משתתף חדש, נוהל עיגון נקודות סספנשן במפגשים ועל בגדים נוחים לקשירה.

צילום תמונות בהסכמת המעורבים לפי סעיף 11 בהסכם ההשתתפות ואנחנו מבקשים ממכם לעיין בהסכם לפני שתרשמו למפגש. תמונות שיצולמו על ידי בעל המקום יועברו למשתתפים בצורה דיסקרטית על ידי המארגנים. ההשתתפות במפגש כרוכה בתשלום של 40 ש”ח או כפי שיפורסם מעת לעת.

במפגשים שלנו אין חובת הגעה בזוגות. אנו מאמינים כי גם קושרים וגם נקשרים יכולים להפיק הנאה רבה גם מצפיה בחבריהם בפעילותם. כמו כן תוכלו למצוא בן/בת זוג לקינבאקו במפגשים שלנו.

הדרכת מתחילים

אנחנו פותחים שערינו גם לקושרות וקושרים חסרי ניסיון ונאפשר הדרכות מתחילים באחד החדרים. הדרכת מתחילים תינתן על ידי קושר או קושרת המגיעים למפגשים בדרך קבע, בכפוף לזמינותם ומרצונם הטוב. משך ההדרכה משתנה בהתאם לכמות המשתתפים. מתחילים ללא חבלים יכולים לרכוש מאתנו חבלים בכפוף לזמינות המלאי. לא תתאפשר כניסת מאחרים להדרכת המתחילים. לסרטוני הדרכה הקליקו כאן

מרחב בטוח

במידה וחוויתם תחושה או עברתם סיטואציה לא נעימה במהלך המפגש, או בעקבות הכרות עם אדם שהכרתם במפגש, אל תחששו לפנות בזמן המפגש או אחריו ושתפו אותנו על מנת שנוכל להעניק לכל המשתתפים מרחב בטוח ונעים. אל תחששו שנראה במי מכם בעייתיים. ניתן לפנות באופן דיסקרטי לקינבאקו-סמנאווה או ל one moment (פייסבוק).

 

  •